Привітання селищного голови з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2024 09:31

22 січня наша держава відзначає День Соборності України. Ця дата має невелику історію, але особливо важлива під час масштабного вторгнення росії і спроби розірвати нашу країну.

Події з історії нашого народу в далекому минулому 1919 р. - ще один крок до незалежності й соборності сучасної держави. Адже 22 січня 1919 р. було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. З 1999 р. ця дата закріплена як офіційне державне свято в Україні.

Вітаю всіх українців з Днем Соборності України, бажаю миру, добра, міцності духу та згуртованості. Бережімо всередині себе цю силу поколінь і шануймо наші традиції.

Разом до Перемоги та відновлення Соборності!

🇺🇦 Слава Україні! Героям Слава!

З повагою голова Чернелицької селищної ради Іван Скрип‘юк