Всі заклади освіти Чернелицької громади зареєструвалися для участі у змаганнях серед учнів «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», які реалізуються за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом: «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

Дата: 02.02.2024 20:49

Протягом січня було весело, гаряче та гучно, адже проходив І етап змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги”. Учні ліцеїв та гімназій спробували свої сили у змаганнях з волейболу та футзалу.

Команди показали відмінну майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги. А кожен поєдинок запам’ятався захоплюючою азартною, але дружньою боротьбою. Юні спортсмени відзначилися безліччю напружених і захопливих моментів та цікавою грою, показали високий рівень гри, доводячи, що спорт – це не лише фізична сила, але й стратегія та командна робота.

Перший етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» проведено. З кожного закладу обрані команди-переможці з кожного виду спорту, які візьмуть участь у змаганнях на територіальному рівні, які будуть проведені на базі Чернелицького ліцею та Далешівського ліцею.

Усім бажаємо успіхів, перемог та досягнення поставлених цілей! Єднаємось зі всією шкільною спільнотою України! «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!»

#разом_до_перемоги

#плічопліч