Вшанування пам‘ять Героя та відвідання Стели Героїв загиблим воїнам України

Дата: 12.02.2024 13:50

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні Надія Дзидза, мати нашого загиблого Героя, захисника України Миколи Дзидзи, разом із родичами та заступником селищного голови Чернелицької територіальної громади Романом Ластовичем відвідали Стелу Героїв загиблим воїнам Коломийського району, серед яких є і її син, наш Герой - Микола Дзидза. Ця пам'ятна дошка знаходиться на території чоловічого Угорницького Спасо-Преображенського монастиря, що в селі Угорники Отинійської територіальної громади. Родина вшанувала пам‘ять Героя та щирою молитвою пом‘янула упокій його душі.

Вся Чернелицька територіальна громада в глибокій скорботі схиляє голову та дякує матері за сина-Героя, який віддав своє життя за нашу свободу. Долучається до заупокійної молитви за нашого Героя Миколу, глибоко співчуває родині та молитовно підтримує її.

Вічна пам’ять та слава нашому загиблому Герою Миколі Дзидзові та всім Героям, які полягли в боях за вільну, незалежну Україну!🇺🇦

Назавжди в наших серцях!