Тематичний захід: «Мужність, патріотизм, пам’ять бійців!»

Дата: 14.02.2024 15:58

Фото без описуФото без описуФото без опису

В клубі села Репужинці 11 лютого був проведений тематичний захід: «Мужність, патріотизм, пам’ять бійців!»

Захід організували і провели завідуюча клубом Любов Ткачук та завідуюча бібліотекою Ганна Борковська. На заході були присутні захисники України та воїни-афганці, а також рідні наших Захисників, які боронять нашу неньку Україну, староста Марія Василівна Малик та жителі села Репужинці.

Дякуємо нашому священнику Володимиру Кривку, депутату старостинського округу Ярославу Малику і творчому колективу за виконання гарних душевних пісень та віршів.

Усі присутні щиро склали свою молитву за благословення нашої України та за наших Захисників.

На масовому заході було зібрано 5 000 гривень, з яких 2 000 передано захиснику Івану Присяжному на паливо для доставлення автомобіля, а 3 000 передано в Чернелицьку селищну раду на автомобіль.

Дякуємо нашим Захисникам, що мали можливість провести цей масовий захід. Нехай Господь благословить Україну та її народ.

Слава Україні! Героям Слава!