Акція «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ»

Дата: 14.02.2024 14:47

З давніх-давен скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє, є книга. А вчасно прочитана книга – величезна удача. Вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. Тож недарма в народі кажуть, що людина перестає мислити, коли перестає читати.

Але на превеликий жаль, у зв’язку з обмеженим бюджетним фінансуванням, бібліотеки не в змозі в повній мірі поповнювати бібліотечний фонд новими книжками та періодичними виданнями.

14 лютого відзначають День дарування книг. Вже не перший рік в громаді проводиться акція «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ». До цієї акції долучилися всі бібліотеки Чернелицької громади, що дало можливість збагатити бібліотечні фонди, що є дуже цінним у наш час. Передати книгу в дар бібліотеці-значить подарувати книзі друге життя і справжнє задоволення багатьом читачам на довгі роки.

Багато користувачів наших бібліотек приносять чимало цікавої, потрібної літератури.

Робимо добро — і на душі стає тепло і приємно.

Дістаємо задоволення і від людей подяки.

Не втомлюйтеся робити добро!