Місцева пожежна охорона смт.Чернелиця продовжує підготовку до пожежонебезпечного періоду.

Дата: 19.03.2024 11:15

З метою перевірки технічної готовності та спеціалізованої пожежної техніки до експлуатації у весняно-літній пожежонебезпечний період 2024 року здійснювалася начальником 13 ДПРЧ (м. Городенка), 5 ДПРЗ (м.Коломия), ГУ ДСНС в Івано-Франківській області, майором служби цивільного захисту Сергієм Зиновійовичем Здрілим, начальником караулу 13 ДПРЧ (м. Городенка), 5 ДПРЗ (м.Коломия), ГУ ДСНС в Івано-Франківській області, капітаном служби цивільного захисту Назарієм Романовичем Півцьо, старшим водієм головного майстра, сержантом 13 ДПРЧ (м. Городенка), 5 ДПРЗ (м.Коломия ), ГУ ДСНС в Івано-франківській області Олександром Олександровичем Пенькним та спільно з головним спеціалістом з охорони праці, цивільного захисту та техногенної безпеки Штограмом П.К. і працівниками місцевої пожежної охорони.

Всіма вище вказаними посодовими особами була здійснена перевірка готовності МПО смт. Чернелиця до виконання завдань за призначенням, гасіння пожеж й ліквідації НС  допомога населенню в межах Чернелицької ТГ, справність техніки  та пожежно-технічного оснащення, усунення виявлених несправностей.