Сьогодні минає один рік з дня загибелі захисника України, Героя нашої громади, Михайла Липки.

Дата: 24.04.2024 12:32

ПАМ’ЯТАЄМО!

🇺🇦 Рік тому, 24 березня 2023 року до нашої громади надійшла сумна трагічна звістка – під час бойового завдання, захищаючи територію України та нашу свободу, потрапив під монометний обстріл поблизу населеного пункту Берестове Бахмутського району Донецької області та отримав смертельне поранення житель села Кунисівці Михайло Іванович Липка, 13 квітня 1974 року народження. Нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) Указом Призидента України та медаллю “За заслуги перед Прикарпаттям” (посмертно).

🕯️🥀 Важко було повірити в дійсність тієї новини. Неможливо знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

🕯️🥀 У роковини смерті схиляємо голови перед пам`яттю справжнього Героя. Вшануймо сьогодні світлу пам'ять про загиблого Героя хвилиною мовчання та згадаймо його душу в молитві.

Світла пам'ять! Царство Небесне! Низький уклін і вічна слава Героєві Михайлу!