У Чернелицькій територіальній громаді на базі Чернелицького ліцею відбувся відкритий турнір з настільного тенісу, приурочений популяризації спорту на підтримку ЗСУ.

Дата: 15.04.2024 09:33

Учасників турніру від Чернелицької селищної ради привітали голова селищної ради Іван Скрип‘юк та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Леся Приймак.

Близько двадцяти любителів, різних вікових категорій, Чернелицької громади взяли участь у даних змаганнях, показавши відмінну фізичну форму та високі спортивні результати. Змагання проходили в напруженій боротьбі, адже кожен учасник намагався продемонструвати свої вміння і навички з даного виду спорту, силу волі та бажання перемогти.

За результатами змагань маємо такі місця:

І категорія - учні шкільного віку:

• перше місце - Меуш Богдан, смт. Чернелиця;

• друге місце - Малик Іван, с. Дубки;

• третє місце - Завада Богдан, смт. Чернелиця.

ІІ категорія - учасники до 50 років:

• перше місце - Струк Любомир, с. Копачинці;

• друге місце - Хортюк Андрій, с. Далешево;

• третє місце - Пасічник Василь, с. Кунисівці.

ІІІ категорія - учасники 50 років і старші:

• перше місце - Липка Тарас, с. Копачинці;

• друге місце - Куртяник Роман с. Вільхівці;

• третє місце - Лонич Роман, с. Корнів.

Турнір з настільного тенісу мав на меті створити позитивне середовища та підняти оптимістичний настрій як учасникам гри, так і всім жителям громади, стимулювати їх рівень мотивації та сприяти успіху щодо розвитку спортивної галузі.

Щиро вітаємо всіх наших учасників та з нетерпінням чекаємо наступних змагань з інших видів спорту.