Дата: 09.05.2024 11:15

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

09 травня 2024 року відділ освіти, молоді та спорту, культури Чернелицької селищної ради спільно з керівниками закладів загальної середньої освіти громади мали змогу вирішити нагальні питання 2023/2024 навчального року під час участі в нараді. В ході наради взяв участь селищний голова Іван Скрип’юк.

Загалом на нараді були обговорені такі питання:

1. Розгляд випадків булінгу (цькування) у закладі освіти Чернелицької громади та оцінка діяльності адміністрації закладу щодо порядку розслідування випадків булінгу (цькування).

2.Про управлінське забезпечення організованого закінчення 2023/2024 навчального року.

3.Про результати навчання учнів з особливими освітніми потребами.

4.Моніторинг та оцінювання досягнень осіб з ООП в інклюзивній групі/ класі.

5.Про організацію медичного обстеження працівників закладів освіти Чернелицької селищної ради.

6.Про попереднє планування та організаційне забезпечення літньої оздоровчої кампанії 2024 року.

7.Про вибір підручників для учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти Чернелицької селищної ради.

8. Про попередню тарифікацію педагогічних працівників закладів освіти Чернелицької селищної ради на 2024/2025 навчальний рік.

9. Про проведення НМТ навчальних досягнень випускників системи загальної середньої освіти у 2024 році.

11. Робота з сайтами закладів освіти Чернелицької селищної ради в частині висвітлення інформації: «Матеріально-технічне та кадрове забезпечення ліцензійних умов у закладі освіти»

12. Різне. Оголошення.

За результатами наради були прийняті відповідні рішення.

Роботи багато… Працюємо задля перемоги!