Як громадам ефективно реінтегрувати ветеранів і ветеранок у цивільне життя?

Дата: 18.05.2024 16:11

Як громадам ефективно реінтегрувати ветеранів і ветеранок у цивільне життя?

У Лисецькій громаді на Івано-Франківщині відбувся інформаційно-навчальний захід у межах проєкту «Реінтеграція ветеранів: від дієвих рішень для громад – до ефективної національної політики», який реалізовує Всеукраїнська асоціація громад.

Проєкт здійснюється в партнерстві з Тренінговим центром ГО «Простір можливостей»

за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

У цьому пізнавальному проєкті від Чернелицької селишної ради взяла участь Ірина Сінкевич, фахівець із соціальної роботи.

Учасники обговорили та розробили конкретні заходи та стратегії для успішної інтеграції ветеранів у цивільне життя, отримали усю необхідну інформацію, обмінялись досвідом, успішними кейсами, а також напрацювали інструменти формування ефективної національної політики в цій сфері.

Пам’ятаємо, що, повернувшись з війни, ветерани потребуватимуть нашої підтримки та допомоги, яку ми зобов’язані їм надати.