З Днем вишиванки, Чернелицька громадо!

Дата: 16.05.2024 13:21

Свято об'єднало всіх учасників освітнього процесу, працівників культури, жителів громади. Особливе значення День вишиванки має саме тепер, коли росія проводить повномасштабну війну проти України. Бо одягнена вишиванка 16 травня стала символом незламності українського духу, заявою на весь світ про те, що українці – вільний народ.

Вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. Кожен із нас, хто наразі перебуває в безпеці, може одягнути вишиванку для підтримання духу українців та українських воїнів.

​ На території селища Чернелиця був проведений захід «Зігріє душу вишиванка». В рамках проведення заходу було проведено: хода у вишиванках, Національна руханка у вишиванках «Дякуємо ЗСУ». В ході та Національній руханці взяло участь більше 300 учасників освітнього процесу.

Працівники закладів культури Чернелицької територіальної громади організували виставку вишитого одягу, предметів інтер’єру, прикрас. Ці виставки були створені з метою об’єднати творчих людей, популяризації мистецтва.

Нехай вишиванка завжди буде з нами і нагадує хто ми є!