Дата: 10.06.2024 12:33

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Голова селищної ради Іван Скрип'юк нещодавно зустрівся із командуванням зенітного батальйону, який сформований в Івано-Франківській області і виконує бойові завдання по охороні стратегічних об'єктів та мирного неба на території Івано-Франківської області та інших областей України. Нагадужмо, що цьому батальйону раніше Чернелицької селищна рада передала автомобіль, який був куплений за одноденний заробіток працівників різних галузей селищної ради в сумі 201 000 грн. та 25 000 грн було витрачено на ремонтні роботи цього автомобіля. Під час цієї зустрічі було обговорено подальшу співпрацю з підрозділом та вирішення важливих питань щодо надання допомоги підрозділу. На цій же зустрічі було вручено подяку і емблему військового підрозділу Чернелицькій селищній раді в особі Івана Скрип'юка та всім працівникам, які долучилися до збору.

Дякуємо нашим захисникам за кожен новий день і за можливість жити і працювати! Це надзвичайно важливо постійно підтримувати наших захисників, які день і ніч бережуть спокійне життя кожного із нас у тилу

Разом переможемо! Слава Україні!