У бою за Україну загинув боєць із села Дубки Володимир Каратник 🇺🇦

Дата: 11.06.2024 17:34

У бою за Україну загинув боєць із села Дубки Володимир Каратник 🇺🇦

🕯🥀18 травня 2024 року в ході виконання бойового завдання, захищаючи волю і незалежність України у війні з російськими окупантами, під час ведення бойових дій, біля населеного пункту Кліщіївка, Донецької області, загинув солдат, кулеметник Каратник Володимир Васильович 26.06.1974 року народження, мешканець села Дубки, Чернелицької територіальної громади.

🕯️🥀В ці тяжкі дні Чернелицька територіальна громада співчуває родині Героя. Дякуємо за подвиг і низько схиляємо голови в глибокій скорботі та пошані перед світлою пам’яттю Воїна-Героя. Нехай добрий, світлий спомин про подвиг покійного Володимира стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться в пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, жителів нашої громади та усіх, хто знав його, любив і шанував.

🕯️🥀Дякуємо Тобі, наш дорогий Герою! Ми ніколи не забудемо Тебе! Не забудемо, що Ти віддав своє життя за кожного із нас, за наш спокій, нашу свободу та Україну!

🕯️🥀Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

🙏На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати.

🕯🥀 Схиляємо голову в глибокій скорботі.

Слава Героям! Герої не вмирають!

Вічна і світла пам'ять, Захиснику України!

🕯️🥀12 червня, приблизно о 12.00 в місті Городенка на щиті просимо зустріти гідно Героя Володимира Каратника. Односельців та жителів сусідніх сіл просять зустріти героя живим коридором по дві сторони до його дому.

🕯️🥀Парастас відбудеться 12 червня о 18.00.

🕯️🥀Похорон відбудеться 13 червня о 14.00.