Засідання двадцять восьмої сесії Чернелицької селищної ради восьмого демократичного скликання

Дата: 25.06.2024 13:21

25 червня 2024 року відбулося засідання двадцять восьмої сесії Чернелицької селищної ради восьмого демократичного скликання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

• Про затвердження Регламенту Чернелицької селищної ради восьмого демократичного скликання  в новій редакції.
  • Про затвердження Положення про  постійні комісії Чернелицької селищної  ради восьмого демократичного скликання в новій редакції.
  •  Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2025 рік на території Чернелицької селищної ради.
  • Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2025 рік на території Чернелицької селищної ради.
  • Про встановлення ставок єдиного податку на території Чернелицької селищної ради на 2025 рік.
  • Про встановлення туристичного збору на території Чернелицької селищної  ради на 2025 рік.
  • Про встановлення транспортного податку на території Чернелицької селищної ради на 2025 рік.
  • Про встановлення ставки податку та затвердження Правил паркування транспортних засобів на території Чернелицької селищної ради на 2025 рік.
  • Про внесення змін до бюджету Чернелицької селищної  територіальної громади на 2024 рік.
  • Про порядок затвердження Стратегії розвитку  комунального закладу   загальної середньої освіти ,що належить до спільної  власності Чернелицької селищної ради.
  • Про затвердження Стратегії розвитку КОПАЧИНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ЧЕРНЕЛИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ на 2024-2027 роки.
  • Про затвердження Стратегії розвитку ДУБКІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ЧЕРНЕЛИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ на 2024-2027 роки.
  • Про затвердження Стратегії розвитку КУНИСІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ЧЕРНЕЛИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ на 2024-2027 роки.
  • Про проведення роботи дошкільного підрозділу  Копачинської гімназії Чернелицької селищної ради.
  • Про проведення роботи дошкільного підрозділу  Кунисівської гімназії Чернелицької селищної ради.
  • Про затвердження «Положення про призначення грошової винагороди учням-переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань за  високі бали   при здачі мультипредметних тестів та ЗНО Чернелицької селищноїради.
  • Про  затвердження технічної документації  із землеустрою щодо           встановленя   (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  •  Про   надання   дозволу   на   виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

• Про   затвердження технічної документації  із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки  комунальної власності  Чернелицької селищної ради площею 0,97 га. яка перебуває в оренді  АТ«Прикарпаттяобленерго»/селище Чернелиця.
  • Різне.