Дата: 24.06.2024 13:05
Кількість переглядів: 16

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

20 червня до Чернелицької ТГ в приміщення Чернелицької селищної раду завітали представники Громадської організації «Донецька обласна організація осіб з інвалідністю», для того щоб визначити потреби сімей ВПО (з дітьми) та сімей, де є діти під опікою.

🤝 Під час зустрічі представники громадської організації поспілкувалися з батьками цих дітей, щоб краще зрозуміти, який вид допомоги потрібний для даних сімей. Також з дітьми було проведено ігрові та навчальні заняття.