Керівництво, відділ освіти та всі працівники Чернелицької селищної ради висловлюють глибокий сум з приводу непоправної втрати – смерті вчителя, колишнього директора Кунисівської гімназії, Ступара Івана Гнатовича.

Дата: 06.07.2024 11:54

🕯️🥀 Пішла з життя добра, щира, талановита та мудра людина, яка вміла підтримати словом, дати пораду, завжди спішила прийти на допомогу іншим, а також розумний, відданий вчитель високого призначення, чий внесок у розвиток школи важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна гідна і високопрофесійна праця, вдячні учні, добрі спогади колег по роботі, друзів, односельчан та всіх, хто знав Івана Гнатовича.

🕯️🥀 Чернелицька громада щиро співчуває рідним та близьким Івана Гнатовича. Нехай добрий, світлий спомин про нього назавжди залишиться у серцях рідних, колег, друзів, учнів, усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли стається непоправне – смерть близької людини, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

🕯️🥀 Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство Небесне. Хай земля йому буде пухом! Поділяємо біль та горе рідних!

🕯️🥀 Вічна і світла пам’ять Івану Гнатовичу!