Щодо проведення заходу "День здоров'я"

Дата: 16.07.2024 09:08

«ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я»
  25 липня 2024 року з 10:00 до 13:00
  смт. Чернелиця, вул. Незалежності , 10А
  (на площі перед селищною радою та амбулаторією ЗПСМ)

За ініціативи Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб, за підтримки  Чернелицької селищної ради територіальної громади - Офіційна сторінка з метою популяризації здорового харчування й способу життя, профілактики неінфекційних та інфекційних захворювань відбудеться виїзна акція «День здоров’я» до мешканців Чернелицької громади.

Даний захід проводитиметься за участю медичних працівників Городенківський некомерційний центр первинної медичної допомоги, КНП"Городенківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування ", працівників Снятинський відділ Коломийського РВ ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ" та з використанням спеціального автобуса.

Мешканці громади будуть мати можливість БЕЗКОШТОВНО отримати послуги:
  тестування на соціально значущі інфекції, такі, як вірусні гепатити В і С, ВІЛ-інфекцію, коронавірусну хворобу COVID-19;
  вимірювання рівня цукру в крові;
  вимірювання артеріального тиску, частоти пульсу та насиченості капілярної крові киснем (пульсоксиметрія);
  проведення антропометричних вимірювань: ваги тіла, зросту, об’єму талії та розрахунок індексу маси тіла;
  вакцинація проти COVID-19,кашлюка дифтерії та правця підлягаючих груп населення (діти і дорослі);
  медична консультація фахівців;
  мобільна оптика;
  надання консультації щодо здорового способу життя, збалансованого харчування, шкоди тютюнопаління та вживання алкогольних напоїв.
  Для дітей та підлітків буде проведено навчання на тему «Гігієна рук».

Запрошуємо всіх мешканців громади прийняти участь в акції «День здоров’я».

«ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я»