Акція «День здоров'я» в смт. Чернелиця.

Дата: 25.07.2024 15:35

День здоров я

185 безкоштовних медичних консультацій та обстежень отримали 87 жителів Чернелицької територіальної громади під час акції «День здоров'я» в смт. Чернелиця.

Учасники заходу отримали такі послуги та консультації:

- консультації сімейного лікаря, офтальмолога, пульмонолога, отоларинголога, травматолога, гінеколога, психолога - 149;

- вимірювання вмісту рівня глюкози в крові - 21, у 12 осіб рівень перевищує норму;

- вимірювання артеріального тиску, пульсоксиметрія – 64, у 43 є відхилення від норми;

- швидке тестування на COVID-19, гепатити В і С – 55 (всі негативні).

- вимірювання антропометричних даних: маси тіла, зросту із розрахунком індексу маси тіла, вимірювання обʼєму талії – 38;

- вакциновано: 2 дорослих проти дифтерії та правця, 4 дітей проти гемофільної інфекції, 1 дитину проти вірусного гепатиту Б та 1 дитину проти кашлюка, дифтерії та правця.

Для дітей провели майстер-клас «Гігієна рук». Ознайомили з казкою «Як стати супергероєм», надали відповіді на запитання щодо вакцинації. Всі охочі мали можливість розмалювати тематичні картини.

Серед дорослого населення громади проведено санітарно-просвітницьку роботу з профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань, більш детально зупинились на важливості проведення профілактичних щеплень та акцентували увагу на профілактичних заходах щодо вірусного гепатиту А.

Також, в рамках Всеукраїнської програми здоров'я “Ти як?”, ініційованою першою леді України Оленою Зеленською, з дітьми в ігровій формі проведено вправи щодо емоційної стабілізації.

Серед гостей розповсюдили близько 240 інформаційних матеріалів щодо збереження громадського здоров'я.

Захід організовано за ініціативи Головного державного санітарного лікаря області, Генерального директора Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Руслана Савчука та проведений працівниками Снятинського відділу Коломийського районного відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ».

Підтримали захід:

Чернелицька територіальна громада

Городенківський некомерційний центр первинної медичної допомоги

КНП "Городенківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування "

Мобільна Оптика

Дякуємо всім учасникам за відповідальне ставлення до свого здоров'я!