Підтримка ветеранів – одне з пріоритетних завдань на сьогодні

Дата: 09.09.2024 10:20

Підтримка ветеранів – одне з пріоритетних завдань на сьогодні

⚡ Щоби демобілізовані після фронту військовослужбовці змогли швидко та ефективно адаптуватись до цивільного життя, в бюджетних та комунальних установах передбачені посади фахівців із супроводу та підтримки. Наразі в Україні триває прийом заявок. На Прикарпатті з 22 серпня надійшло 15, загалом в усіх регіонах - 538.

❗Варто наголосити, що фахівець із супроводу першим зустрічає ветерана та ветеранку після повернення в громаду. Консультує щодо отримання статусів, пільг, послуг, житла, проходження реабілітації, працевлаштування, започаткування власної справи, надає юридичну допомогу.

Фахівець опікуватиметься такими категоріями:

✔️ ветерани війни;

✔️ люди, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;

✔️ постраждалі учасники Революції Гідності;

✔️ члени сім’ї вище зазначених категорій, а також загиблого (померлого) військовослужбовців.

☝🏻Електронний сервіс подання заяви буде постійно активним 📲https://eveteran.gov.ua/.../zaiava-na-uchast-u-vidbori-na...

📌 Слід нагадати, що в державі вже впроваджено чимало сервісів для ветеранів. Віднедавна Lobby X пропонують безкоштовні кар’єрні консультації 💼.

Ініціатива покликана допомогти знайти себе у цивільному житті, влаштуватися на роботу або реалізувати власні проєкти.

🔗 Записатися на кар’єрне консультування та дізнатися більше інформації можна за посиланням 📲https://veterans.thelobbyx.com/

☎️ Окрім того, працює Єдина ветеранська лінія за номером 0 800 505 217.

Фото - ілюстративне.

Світлана Онищук Голова Івано-Франківської ОВА