Експлуатація бензинового генератора. Техніка безпеки при роботі з бензогенератором

   Портативна електростанція або бензиновий генератор — розумне і відносно економічне рішення в умовах, коли навантаження на основне джерело електропостачання чи завелике, чи це джерело відсутнє в принципі. Портативні електростанції є джерелом підвищеної небезпеки, тому дотримання правил безпеки при роботі з ними суворо обов'язкове. Дотримання правил експлуатації не тільки захищає людей, які працюють з бензогенератором, але і дозволяє продовжити термін роботи самого апарату.

На випадок відсутності електро- та газопостачання звертаємо увагу на недопущення використання газобалонного обладнання в будинках!

   На випадок відсутності електро- та газопостачання звертаємо увагу на недопущення використання газобалонного обладнання в багатоквартирних будинках адже це може призвести до вибуху чи виникнення пожежі. Мешканці багатоквартирних житлових будинків, будь-ласка завчасно продумайте запасний варіант евакуації на випадок повного блекауту (відсутності електро-, водо-, газопостачання та водовідведення). Це може статися через ворожі обстріли.