Різні оголошення Чернелицької громади

26 Серпня, 2022 р., 14:04
Державні програми підтримки сільськогосподарських товаровиробників  у 2022 році Постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738 “Деякі питання надання грантів бізнесу” від 24 червня 2022 р. № 739 “Деякі питання надання грантів для переробних підприємств” від 16 серпня 2022 р. № 918 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції“ ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 21 червня 2022 р. № 738 “Деякі питання надання грантів бізнесу” надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу Розмір мікрогранту - не менше 50 000 гривень та не перевищує: 150 000 гривень у випадку зобов’язання отримувача створити одне робоче місце після отримання мікрогранту та прийняття на нього працівника; 250 000 гривень у випадку зобов’язання отримувача створити не менше двох робочих місць після отримання мікрогранту та прийняття на них працівників. Мікрогранти надаються для покриття таких напрямів витрат, як: придбання обладнання, необхідного для провадження господарської діяльності; закупівля сировини та матеріалів; орендна плата за нежитлове приміщення (якщо така орендна плата становить не більше 25 відсотків розміру мікрогранту); лізинг обладнання. надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства Гранти надаються для висадки та облаштування нового саду, ягідника, виноградника площею від           1 до 25 гектарів з кількістю створених нових робочих місць.
16 Березня, 2022 р., 13:34
Штрафи за підпал сухої трави