15 Лютого, 2021 р., 16:47
До уваги жителів Чернелицької громади!
12 Лютого, 2021 р., 10:50
Звернення голови Чернелицької громади Івана Скрип’юка у зв’язку з погіршенням погодних умов
08 Лютого, 2021 р., 17:14
 8 лютого 2021 року протягом дня були прочищені центральні дороги між селами Чернелицької громади.  Дякуємо  кожному трактористу, за добросовісну та ефективну працю! Просимо водіїв бути уважними та обережними, тримати дистанцію та не порушувати швидкісний режим.
16 Січня, 2021 р., 10:53
З 16 січня набули чинності окремі норми Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»
25 Листопада, 2020 р., 11:04
Мешканці Чернелицької ОТГ перекрили в центрі Івано-Франківська вул. Грушевського. Наші краяни домагаються повернення грошей на ремонт дороги Вікно – Хмелева. Кошти вже були виділені й… забрані на інші об’єкти. У депутатському зверненні до т.в.о. голови облдержадміністрації Марії Савки від 24 листопада депутат обласної ради Іван Приймак зазначає, що розпорядженням колишнього голови ОДА В. Федоріва №526 від 7 жовтня цього року перенаправлено кошти з цієї на інші дороги області. Народний обранець попередив обласну владу про акції протесту з вимогою повернути перенаправлені за три роки кошти в розмірі 20 мільйонів гривень, адже “більше 10000 населення, 14 населених пунктів перетворили на резервацію для вимирання”, а на дорозі, “яка є основною для сполучення з новоствореною Чернелицькою ОТГ, немає жодного кілометра асфальтованого покриття, не ремонтується 30 років”.