27 Жовтня, 2021 р., 16:46
Івано-Франківська область переходить до «червоної зони» – рішення комісії ТЕБ та НС
20 Жовтня, 2021 р., 10:48
     У селищі Чернелиця по вул.Селянській на минулому тижні було проведено ряд робіт, а саме: часткове відновлення дорожнього полотна, розчищення узбіччя, відновлення, облаштування водостічних канав вздовж  шляху.  Дані роботи здійснювалися  власними силами місцевого комунального підприємства.
18 Жовтня, 2021 р., 13:20
     14 жовтня 2021 р. у день свята Покрови та з нагоди 79-річниці з Дня створення УПА, селищний голова Іван Скрип’юк, спільно з службою у справах дітей та соціального захисту , старостою СО №5 Тарасом  Гавою провели  пам’ятну  зустріч  із ветераном  ОУН-УПА жителем с. Копачинці – Стецюком Григорієм Петровичем .
11 Жовтня, 2021 р., 15:17
Чернелицька селищна рада отримала новий автомобіль швидкої медичної  допомоги.
05 Жовтня, 2021 р., 16:36
05.10.2021року відбулась зустріч заступника голови обласної профспілки працівників держустанов Крецула Валерія В’ячеславовича з головою Скрип’юком Іваном Миколайовичем та апаратом Чернелицької селищної ради.
19 Липня, 2021 р., 13:39
8 липня 2021 року працівниками Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар з роботодавцями на тему: «Сучасні тенденції розвитку та впровадження електронних сервісів - «Електронний кабінет роботодавця»  в приміщенні Чернелицької селищної ради.
13 Липня, 2021 р., 10:12
                            Спека продовжується
12 Липня, 2021 р., 15:40
Монетизація субсидій: “живі гроші” для всіх
12 Липня, 2021 р., 15:33
?УВАГА. Доводимо до відома мешканців с. Чернелиця - 14 липня (середа) буде проводитись комплексне функціональне обстеження всього організму  Прилад на якому проводиться обстеження,є новітньою апаратурою, що показує точність виконання функцій кожним органом та системою організму Обстеження на даному приладі проводиться дипломованими спеціалістами Івано-Франківського центру відновлення здоров'я
09 Липня, 2021 р., 18:29
        На парафії Різдва Пресвятої Богородиці села Чернелиця 9 липня 2021 року Божого відбулося свято Найсолодшого Бога і Спаса  нашого Ісуса Христа - Чоловіколюбця.