09 Березня, 2021 р., 10:35
"Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь..."
19 Лютого, 2021 р., 12:06
    20 лютого ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – людей, які віддали життя за краще майбутнє своєї країни. Їх вчинок змінив хід сучасної історії України. Завдяки їх самовідданості, патріотизму та вірі в ідеали свободи та демократії наша країна отримала унікальний шанс повністю змінитися, впевнено ступити на європейський шлях розвитку. І ми вже не зійдемо з цього шляху. Він не буде простим, але приклад Героїв Небесної Сотні ніколи не дасть нам здатися, скласти руки й відмовитися від поставлених цілей.     Переконаний, спільними зусиллями ми змінимо країну і Україна досягне того майбутнього, про яке мріяли Герої Небесної Сотні. І це буде найкращою даниною їх світлій пам’яті.
19 Лютого, 2021 р., 09:26
Карантин - загострення епідеміологічної ситуації у зв'язку із коронавірусною інфекцією -COVID-19
17 Лютого, 2021 р., 14:43
Верховна Рада України ухвалила законопроєкт №2695, який передбачає більш суворе грошове покарання в разі скоєння певного порушення. У другому читанні за законопроєкт проголосували 325 нардепів.
17 Лютого, 2021 р., 08:47
До уваги жителів Чернелицької громади!