03 Грудня, 2023 р., 20:20
      Чернелицька   територіальна громада  на запрошення Українського інституту книги   просить усіх долучитися до «Національного тижня читання - 2023»
29 Листопада, 2023 р., 19:48
Настала холодна пора року. Що надягти аби було тепло і зручно? Як не змерзнути на зупинці громадського транспорту?
27 Листопада, 2023 р., 18:32
    Йод — це мікроелемент, який важливий для роботи всіх органів і систем організму, а найбільше — щитоподібної залози. Ще у 2002-2007 роках дослідження підтвердило йододефіцит у всіх регіонах України.
27 Листопада, 2023 р., 18:23
     17 листопада в Чернелицькій територіальній громаді представниками Агенції розвитку ОТГ «Прикарпаття» М. Чопеєм та О. Швець було проведено семінар-навчання за Програмою "U-LEAD з Європою" для органів місцевого самоврядування.
26 Листопада, 2023 р., 12:49
🕯️25 листопада 2023 року, в День пам’яті жертв голодоморів в Україні, селищний голова Іван Скрипʼюк, працівники Чернелицькоі селищної ради та жителі громади вшанували пам’ять про мільйони жертв українського народу, схилили голови перед тими, хто потрапив у грізні жорна тоталітарного режиму, кого забрала голодна смерть.
25 Листопада, 2023 р., 22:07
День пам'яті жертв Голодомору важливий для всіх українців! Це правда про нашу історію. І сьогодні це підсилює нашу боротьбу!
25 Листопада, 2023 р., 20:50

22 Листопада, 2023 р., 13:26
 Цього року Чернелицька селищна рада стала частинкою акції «Допоможи Святому Миколаю прийти до дітей», організованою Карітас Коломия.  Усі працівники селищної ради долучилися до акції. Спільними зусиллями ми змогли здійснити дитячу мрію і допомогли Святому Миколаю зібрати пакунок для хлопчика.  Пам’ятайте, що «коли береш – наповнюєш руку, коли даєш – наповнюєш серце».    Разом робімо добрі справи!