12 Квітня, 2023 р., 09:16
  6 квітня 2023 року в місті Коломия в «Галереї Корзо» відбувся благодійний аукціон на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».
02 Березня, 2023 р., 15:34
💙💛  1  березня 2023  року  в Чернелицькій селищній  раді  відбулася  нарада   адміністрації  селищної ради  з  старостами  за  участі  представників   1-го  відділу Коломийського РТЦК  та СП  в  Івано-Франківській  області  та  працівників  Національної  поліції.   В  ході  наради  було  обговорено  питання  щодо  мобілізації  військовозобов’язаних  із  старостинських  округів,  про  залучення  техніки  для  потреб  Збройних  сил  України  та  питання  національної кампанії із формування додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Ці підрозділи складатимуться винятково із добровольців та вмотивованих патріотів України, , які добровільно записуються до тих бригад, що відповідають їм за ідеологією та цінностями, котрі хочуть якнайшвидше звільнити нашу землю від ворога. Формування цих бригад вже почалося. Кістяк складається із офіцерів та солдат, які мають величезний бойовий досвід, та проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту.
02 Березня, 2023 р., 15:20
💙💛 1  березня  2023  року  у  приміщенні Чернелицької  селищної   ради  відділом  освіти ,  молоді  та  спорту,  культури Чернелицької  селищної  ради була  проведена  нарада з  керівниками  закладів  освіти   за  участю  селищного  голови  Івана  Скрип’юка.  В  своєму  виступі  селищний  голова  акцентував  увагу  на  тому,  що  селищна  рада  працює  над  вирішенням    проблемних питань  в  закладах  освіти,  над  забезпеченням  матеріально-технічного   оснащення закладів освіти. На сьогоднішній  день  завершено роботи  із  заміни  насосного  обладнання  на  малопотужні  насоси  в  котельнях усіх закладів  освіти  та    забезпечено  генераторами,  а  також  пальним  до  них,  усі заклади освіти. Подякував працівникам  закладів  освіти  ,  що  допомагають  фінансово    на  потреби  Збройних  сил  України.
20 Лютого, 2023 р., 11:15
20 лютого в Україні вшановують День пам'яті Героїв Небесної Сотні, які ціною власного життя відстоювали майбутнє нашої країни
16 Лютого, 2023 р., 10:01
   15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Війну в Афганістані часто називають загарбницькою, хоча для солдатів, які пройшли через неї, це було виконання обов’язку перед державою. У 2014 році тисячі воїнів-афганців одними із перших відправилися добровольцями на український Схід. Вони і сьогодні захищають рідну  землю від російського агресора, а деякі віддали життя за Україну.